Akcie: týden padajících indexů

Cena ropy se v minulém týdnu opět dostala nad psychologickou hranici 40 USD za barel. Akciové indexy se propadaly napříč Evropou, americký S&P 500 smazal veškeré zisky od počátku roku. Co dalšího vtiskl minulý týden na akciové trhy?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

12. 7. 2004 14:28, Franz von Bohnitz

Kdyby ANONYM videl nekde skutecne chybu , tak by zde napsal , jak to je správne.
Já vsak pochybuju , ze mám v proslovu nejakou chybu , protoze ve vsech tech popsaných vecech mám nekolikaletou praxi.

Zobrazit celé vlákno

+57
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

14. 7. 2004 10:42

Jestli tobě vyrostou akcie na stovky tisíc Euro tak to už vydělá naprosto každej.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 7. 2004 13:47 | Mayong hapon

AKCIE ng Pilipinas. Kumusta ka , kaibigan. Filipinky vymenují evropské partnery za jiné jen , kdyz nemají deti. Kdyz mají deti , tak zústavají zusammen furt. V Nemecku vdané pilipinas i jejich partneri jsou cleni v Nemecko-Filipínské Spolecnosti a Bavorsko-Filipínské Spolecnosti a scházejí se v hospode asi 1x mesícne. Volí detskou královnu krásy na slavnosti Flores de Mayo , delají bál a i vánocní setkání. Já jsem se setkal s nima nekolikrát. Az moje AKCIE vyrostou na stovky tisíc euro , (at je to jakkoliv sílené) budu mít svadbu s mladou filipínkou a co nejrychleji deti. Jestlize poletí ona na dovolenou, deti zústanou zde. Kdyby se rozvedla, coz je z detma nemozné, podle smlouvy by nedostala polovinu z toho, co vydelám z akciema ani polovinu z bytu, který budu mít na Costa Blanca ve Spanelsku. Maraming salamat. Paalam. Ari na ko.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 7. 2004 8:23 | Jahoda Frantisek

Vy jste si vzal Filipinku? Pokud ano, pak dle toho, co rikal kamarad z velvyslanectvi na Filipinach, vetsina smisenych (tj. evropsko-filipinskych) snatku vzhledem k velkym kulturnim a klimatickym rozdilum konci katastrofou. Dopadlo to stejne?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2004 14:28 | Franz von Bohnitz

Kdyby ANONYM videl nekde skutecne chybu , tak by zde napsal , jak to je správne. Já vsak pochybuju , ze mám v proslovu nejakou chybu , protoze ve vsech tech popsaných vecech mám nekolikaletou praxi.
+57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2004 11:27

Odkdypak se Bohnicím říká Assisi?
+52
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2004 10:43

máš to holt špatný. Podívej se jak to řešil Buffett a udělej to jako on.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2004 5:38 | Franz von Assis

V dnesním kapitalismu bude prece jenom nutno postupovat chladným americkým zpúsobem. Nemilovat nikoho , jenom peníze a AKCIE. Nemíti svadbu ve 20 letech , ale mezi 35. a 65. rokem. Nejdríve vydelat alespon milion euro s AKCIEMI , nebo jinak a pak míti teprve svadbu , i kdyby bylo cloveku pak uz 65 let. Pred svadbou je nutno podepsat vzdy u notáre smlouvu , ze peníze , co clovek sám vydelal , nebude nutno deliti po rozvodu na polovinu , ale nechá si je celé ten , kdo je vydelal. Clovek musí ocekávat , ze bude jednou rozveden. Polovina lidí je rozvedena. Oba partneri nemohou nikdy platit spolecne kredit na vlastní byt nebo dúm , protoze na 50% budou rozvedeni a odstehováni a i nezamestnaní a nebudou platit spolecne kredit az do konce. Nelze veriti lzím , ze Cínanky nebo Filipínky zústanou s námi az do smrti - ony se stejne rychle s evropanem rozvedou jako evropanky. Jestli v Evrope vdaná Filipínka letí domu na dovolenou , na 99% se uz nevrátí. Nejdríve musí Filipínka míti v Evrope deti a kdyz pak letí sama domú na dovolenou , na 50% se vrátí do Evropy k detem. Nelze delati svadbu za nekolik tisíc euro , protoze cím je svadba drazsí , tím kratsí dobu jsou lidé dohromady. Na svadbe by melo být vzdy jen asi 6 lidí a mela by státi jen asi 100 euro , protoze clovek bude muset asi v zivote platiti tech svadeb více. Tedy zádné velké a drahé svadby a nejlépe ani nekupovat auto , ale fest sporit a vydelávat s AKCIEMI milion euro. Pak je teprve cas na vlastní byt , auto a svadbu se smlouvou o nedelení majetku pri rozvodu. Pro milion euro nejsou nutné zádné vysoké príjmy vysoko studovaného zamestnance. Mozno být delníkem i taxikárem a vydelávat pomalu 20 az 40 let milion euro s AKCIEMA. Sice je to dnes jednodussí v Nemecku , ale za nekolik let nebudou výplaty ceských delníkú a taxikárú nizsí nez tech nemeckých. Clovek musí pocítat s tím , ze v dnesním ceském kapitalismu snadno bude nezamestnaný a ze 50-letého uz nikde nebudou chtít zamestnat , jedine jako taxikáre , takze vysoká skola bývá mnohdy zbytecná ztráta casu. Proto je dobré od 15 do 35 let za vsechny peníze vydelávat s AKCIEMA velkých amerických podnikú , aby clovek nebyl pak chudý dúchodce , kterému musí platit stát nájemné z bytu. Já ocekávám za nekolik let nizsí dúchod nez nájemné z bytu.
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Šmucler

podnikatel

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Roman Šmucler
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 4 duelů
×
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services