Diskuze - Jak funguje společné jmění manželů

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 44 komentářů)

27. 3. 2024 11:44 | JohnStoner

Pokud jste se stali obětí podvodu s kryptoměnami a přišli jste o značnou částku peněz, je důležité okamžitě podniknout kroky k navrácení svých prostředků. Jedním z doporučených postupů je vyhledat pomoc od renomovaných společností zabývajících se obnovou, které se specializují na řešení kryptografických podvodů. Tyto společnosti mají potřebné odborné znalosti a zdroje, aby vás efektivně provedly procesem obnovy. Kontaktujte Genuine Hackers e-mailem na GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM nebo WhatsApp +12602183592
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2023 11:43 | KRÁLOVÁ MARIE

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku, naše služby jsou 100% zaručeny. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s velmi nízkou úrokovou sazbou, pokud potřebujete půjčku naléhavě, pospěšte si a kontaktujte Email:kralovamarie25@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2023 1:05 | KRÁLOVÁ MARIE

Dobrý den, potřebujete hypoteční úvěr, úvěr na auto. máme nejlepší nabídku, naše služby jsou 100% zaručeny. můžete mít půjčku od 20 000 Kč do 50 000 000 Kč s velmi nízkou úrokovou sazbou, pokud potřebujete půjčku naléhavě, pospěšte si a kontaktujte Email:kralovamarie25@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 11. 2023 11:19 | H. Smrdutá

Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete využít na cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček nabízíme všem výhodné finanční půjčky od 30 000 do 70 000 000 Kč, tuto půjčku může získat téměř každý žadatel v ČR. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Peníze můžete použít na cokoliv potřebujete. Tato nabídka platí pro celou ČR. Neváhejte kontaktovat, Email:vonkovastarova@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2023 4:10 | Veru Vyberutikapsová

Nebankovní půjčka 24 hodin Potřebujete financování pro svůj domov, pro své podnikání, na nákup auta, na nákup motocyklu, na rozjezd vlastního podnikání, na své osobní potřeby, o tom nepochybuji. Nabízím osobní půjčky od 50 000 do 30 000 000 Kč. Bez ohledu na množství. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splatnosti. Napište nám své osobní půjčky. E-mailem: sarkavizinova48@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2023 14:22 | sz kanderam

Potřebujete rychlou, dlouhodobou nebo krátkodobou půjčku? Podnikatelské půjčky, osobní půjčky, půjčky na bydlení, půjčky na auta, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci dluhů atd., nabízíme bez ohledu na vaši bonitu. Osobní půjčky (zajištěné i nezajištěné), podnikatelské půjčky (zajištěné i nezajištěné), konsolidační půjčka a další. Pro více informací o nabídce půjčky nás kontaktujte a vyřešíme váš finanční problém. kontaktujte nás e-mailem: szkanderam840@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2023 13:59 | Tolarova12

Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete nutně peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete Chcete to dostat do 24 hodin? Nabídka úvěru začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Splácení úvěru začíná od (1 - 30 let) - (12 - 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: lenkatolarova59@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 9. 2023 12:55 | ojima1234

Osobní finanční půjčka Jsem soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 50 000 Kč do 25 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 2%. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. E-mailem: michalbalak66@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2023 5:02 | kozenzymilan

Poctivá a spolehlivá půjčka 24 hodinový servis
Nabízíme výhodné řešení dluhů, exekucí, nevýhodných půjček. Osobní půjčky * Podnikatelské půjčky * Půjčky na bydlení * Zemědělské půjčky * Půjčky na vzdělání * Konsolidace dluhu * Půjčka na kamion * Půjčka na auto * Půjčka na hotel * Půjčka na refinancování * Rizikový kapitál * Investiční půjčky * Půjčka na konsolidaci dluhu * Půjčka na inovace * Půjčka na dluh * Start-up půjčky . Půjčit si můžete až do 9 000 000 Kč. v závislosti na vašich potřebách. S úrokovou sazbou 4 %. E-mail: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2023 4:53 | kozenzymilan

Nabízíme výhodné řešení dluhů, exekucí, nevýhodných půjček. Osobní půjčky * Podnikatelské půjčky * Půjčky na bydlení * Zemědělské půjčky * Půjčky na vzdělání * Konsolidace dluhu * Půjčka na kamion * Půjčka na auto * Půjčka na hotel * Půjčka na refinancování * Rizikový kapitál * Investiční půjčky * Půjčka na konsolidaci dluhu * Půjčka na inovace * Půjčka na dluh * Start-up půjčky . Půjčit si můžete až do 9 000 000 Kč. v závislosti na vašich potřebách. S úrokovou sazbou 4 %. E-mail: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2023 4:50 | kozenzymilan

Nabízíme výhodné řešení dluhů, exekucí, nevýhodných půjček. Osobní půjčky * Podnikatelské půjčky * Půjčky na bydlení * Zemědělské půjčky * Půjčky na vzdělání * Konsolidace dluhu * Půjčka na kamion * Půjčka na auto * Půjčka na hotel * Půjčka na refinancování * Rizikový kapitál * Investiční půjčky * Půjčka na konsolidaci dluhu * Půjčka na inovace * Půjčka na dluh * Start-up půjčky . Půjčit si můžete až do 9 000 000 Kč. v závislosti na vašich potřebách. S úrokovou sazbou 4 %. E-mail: kozenzymilan@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:33 | Brotánek David

Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, podnikání, nákup auta, kol, zahájení vlastního podnikání, osobní potřeby, dluhy. Nabízím finanční pomoc od 50 000 Kč do 30 000 000 Kč s nominální úrokovou sazbou 3 % bez ohledu na výši. V žádosti uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě kontaktujte na: davidbrotanek460@gmail.com
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:30 | Brotánek David

Dobry den, Ti, kteří potřebují urgentní půjčku, máte nyní k dispozici velmi rychlou nabídku. Velmi bezpečná a velmi výhodná nabídka půjčky, bez jakéhokoli protokolu a bez starostí.
Nabídka, která začíná od (20.000 Kč - 90.000.000 Kč) se sazbou 2%. Splácení půjčky se provádí měsíčně a začíná třemi (03) měsíci po obdržení půjčky.
Půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem, vše za méně než 24 hodin, za velmi výhodných podmínek. Zde jsou naše kontakty: Davidbrotanek460@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:30 | Brotánek David

Dobry den, Ti, kteří potřebují urgentní půjčku, máte nyní k dispozici velmi rychlou nabídku. Velmi bezpečná a velmi výhodná nabídka půjčky, bez jakéhokoli protokolu a bez starostí.
Nabídka, která začíná od (20.000 Kč - 90.000.000 Kč) se sazbou 2%. Splácení půjčky se provádí měsíčně a začíná třemi (03) měsíci po obdržení půjčky.
Půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem, vše za méně než 24 hodin, za velmi výhodných podmínek. Zde jsou naše kontakty: Davidbrotanek460@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:30 | Brotánek David

Dobry den, Ti, kteří potřebují urgentní půjčku, máte nyní k dispozici velmi rychlou nabídku. Velmi bezpečná a velmi výhodná nabídka půjčky, bez jakéhokoli protokolu a bez starostí.
Nabídka, která začíná od (20.000 Kč - 90.000.000 Kč) se sazbou 2%. Splácení půjčky se provádí měsíčně a začíná třemi (03) měsíci po obdržení půjčky.
Půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem, vše za méně než 24 hodin, za velmi výhodných podmínek. Zde jsou naše kontakty: Davidbrotanek460@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:29 | Brotánek David

Dobry den, Ti, kteří potřebují urgentní půjčku, máte nyní k dispozici velmi rychlou nabídku. Velmi bezpečná a velmi výhodná nabídka půjčky, bez jakéhokoli protokolu a bez starostí.
Nabídka, která začíná od (20.000 Kč - 90.000.000 Kč) se sazbou 2%. Splácení půjčky se provádí měsíčně a začíná třemi (03) měsíci po obdržení půjčky.
Půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem, vše za méně než 24 hodin, za velmi výhodných podmínek. Zde jsou naše kontakty: Davidbrotanek460@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 6:29 | Brotánek David

Dobry den, Ti, kteří potřebují urgentní půjčku, máte nyní k dispozici velmi rychlou nabídku. Velmi bezpečná a velmi výhodná nabídka půjčky, bez jakéhokoli protokolu a bez starostí.
Nabídka, která začíná od (20.000 Kč - 90.000.000 Kč) se sazbou 2%. Splácení půjčky se provádí měsíčně a začíná třemi (03) měsíci po obdržení půjčky.
Půjčka vám bude poskytnuta bankovním převodem, vše za méně než 24 hodin, za velmi výhodných podmínek. Zde jsou naše kontakty: Davidbrotanek460@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2023 11:15 | martinabonucci

Dobrý den! Jsem Martina Bonucci a toto je můj příběh. Po 3 letech rozpadlého manželství mě manžel opustil se třemi dětmi a můj život byl zničen. Chtěl jsem to všechno ukončit, málem jsem spáchal sebevraždu, protože jsem byl tak depresivní. Celou tu dobu jsem byl tak emocionálně depresivní a život mi připadal bezvýznamný. V osudný den jsem při brouzdání po internetu narazil na několik svědectví o doktoru Udamovi. Někteří lidé svědčili, že to přivedlo jejich Ex zpět, někteří svědčili, že to obnovuje dělohu a léčí nemoci pomocí jeho bylin. Víc mě zajímalo usmíření s manželem, které Dr. Udama umožnil za 3 dny. Nyní je můj manžel zpět a od té doby žijeme šťastně. Děkuji. Zde zanechám váš kontakt na všechny. E-mail: udamaada@gmail.com Volejte / Whatsapp: +27 65 897 8226
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2023 16:50 | ninadobrev

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do starých kolejí. Začal se ke mně chovat lépe a pro nás oba to byl ozdravný proces. Noční můra, která trvala téměř 2 roky, než jsme se rozešli, je konečně u konce. Vypadá to, že jsme se znovu zamilovali! Oba jsme hodili minulost za hlavu a snažíme se jít vpřed – a poprvé po dlouhé době vypadá budoucnost mnohem jasněji. Nemohu slovy vyjádřit, jak jsem Dr. Ola vděčný. Zdá se, že jsme na sobě konečně znovu objevili věci, kvůli kterým jsme se na prvním místě zamilovali. Veškerá úzkost a stres prostě zmizely. Děkuji doktore Ilekhojie za záchranu mého rozpadlého manželství a přivedení mého manžela zpět ke mně! Žijeme spolu zase šťastně. Kontaktujte ho e-mailem: drola.banjo@gmail.com a WhatsApp: +27635970874
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2022 11:50 | ANGELA HOLDEN

Dnes jsem se svou rodinou velmi šťastný. Jmenuji se Angela, žiji v USA, manžel mě na rok opustil a já ho tak moc miluji, od té doby hledám způsob, jak ho získat zpět. Vyzkoušela jsem mnoho možností, ale nefungovalo to, dokud jsem nepotkala přítele, který mě seznámil s doktorem UDAMA, kouzelníkem, který mi po 2 dnech pomohl přivést zpět mého manžela. Můj manžel a já spolu dnes žijeme šťastně, protože jsem se řídila pokyny skvělého doktora UDAMA. Ten muž je skvělý, můžete ho kontaktovat na e-mailu: (udamaada@gmail.com). a jeho přímé kontaktní číslo a whatsapp je (+27658978226) Nyní poradím všem vážným osobám, které se ocitly v tomto druhu problému, aby ho nyní kontaktovali rychlé řešení bez stresu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michaela Maláčová

modelka a podnikatelka

Mojmír Čapka

podnikatel, Brisk

Michaela Maláčová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Mojmír Čapka
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services