Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| | 13. 10. 2003 | 8 komentářů
Podzim našim fondům zatím příliš úrody nepřinesl, a tak jediným zajímavým impulsem se zřejmě stal frontální útok jménem Klíčový plán ČSOB.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

13. 10. 2003 11:31, viktora

Jestli to nebude projev sklerózy.:-))

Reagovat

+28
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 13. 10. 2003 09:42)

Další příspěvky v diskuzi (8 komentářů)

13. 10. 2003 9:42

U toho "skóre" 70 ku 350 se snad jedná o miliony a ne miliardy. Pokud je mi známo, tak na konci minulého roku činil objem prostředků investovaných ve fondech cca 120 miliard korun, takže výše uvedená čísla mi přijdou poněkud "divoká".
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

13. 10. 2003 11:31 | viktora

Jestli to nebude projev sklerózy.:-))
Reagovat | Citovat

+28
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 13. 10. 2003 09:42)

13. 10. 2003 12:11 | FejtekP

Omlouvám se a díky za postřeh. Jinak již delší dobu zkoumám rozdíl mezi sklerózou a postupným blbnutím, leč toto je jen letmý přeskok řádu. Napravuji...
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (viktora 13. 10. 2003 11:31)

13. 10. 2003 17:50 | fichtner

Pane Fejtku. Byl jsem si nechat "vypracovat" klicovy plan na pobocce v Praze. Reklama na me pusobila perfektne. To jsem chtel. Moje rozcarovani bylo vsak neskutecne vysoke. Nejen ze mi pracovnice na pobocce na Praze 4 tvrdila, ze akcie jiz mam v tom peneznim fondu. Take pridala vetu o tom, ze do akcii by v zadnem pripade nedoporucila investovat ani v dlouhodobem horizontu. Ale i to bych jeste "skousnul." Vim, ze trenink zamestnancu neni vubec jednoducha vec. Ale ze pouzivany software je prilis trivialni na to, aby uspel pri srovnani s obdobnymi plany ze zahranici, ze muze klienta-laika v kombinaci s neznalym personalem spise privest do nestesti - to bych si pral, aby ctenarum dali vedet lide jako jste Vy. Rad Vas ctu, ale kdyz napisete ze klicovy plan "zadarmo a srozumitelne zrentgenuje a naznaci diagnozu", pak si mohu jenom myslet, ze jste tento plan ani nevidel. Mrzi me to. A tesim se, az se vratite k objektivnejsimu reportovani o produktech, jak jsem byl od Vas zvykly. To plati nejen na Vas, pane Fejtku, ale i na Vasi kolegyni Havligerovou, ktera o planu psala zvlastni clanek.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

13. 10. 2003 18:12 | TGP

Která pobočka to byla? Já to zkoušela na Senovážném náměstí a tam sympatický mladík v pohodě věděl, o čem mluví a dokonce i uměl srozumitelně vysvětlit, proč je lepší mít peníze ve fondech než v životní pojistce, kterou mi nedávno nutil jeden "poradce". Máte pravdu, je to hodně o kvalitě konkrétních lidí...
Reagovat | Citovat

+13
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (fichtner 13. 10. 2003 17:50)

13. 10. 2003 18:23 | fichtner

Bylo to v pobocce naproti Kongresovemu centru (Palaci kultury). Jeste jednou bych chtel podotknout, ze je to i o lidech, ale ten software skutecne nic "poradensky" dobreho neporadi. Na vlastni kuzi jsem zazil veci ve Statech nebo v Italii a to je preci jen o necem jinem. Ale urcite je to cesta spravnym smerem. Preju CSOB aby skvelou myslenku dotahla do dobreho konce nejen obchodniho (pro sebe), ale i poradenskeho (pro klienty).
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 13. 10. 2003 18:12)

13. 10. 2003 18:47 | TGP

Milý Petře, ono je potřeba stále myslet na to, kdo službu používá a jak. Pro člověka, který věcem rozumí, je samozřejmě Klíčový plán příliš hrubým nástrojem, ale pro člověka, který má stále peníze na běžném účtu je to nástroj srozumitelný a docela užitečný. Lidé v bankách se samozřejmě musí pořádně vyškolit, ale jako začátek je Klíčový plán myslím docela dobrý. Uvidíme, jak se bude vyvíjet dál (aspoň předpokládám, že ho banka bude dále rozvíjet).
Reagovat | Citovat

+12
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (fichtner 13. 10. 2003 17:50)

31. 10. 2003 8:34 | Mateco

Take jsem se stavil v CSOB vyzvedlout si "svuj klicovy plan" Jak uz nekdo uvedl, sw je prilis trivialni a v podstate mi doporucil jen stavebni sporeni a penzijni pripojisteni. Vubec nehral roli vek a ani to, ze stavebni sporeni mam jiz zalozene. Byla to dokonala ztrata casu.
Reagovat | Citovat

+7
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miroslav Kalousek

politik

Miloš Čermák

žurnalista

Miroslav Kalousek
ÚSPĚŠNOST
84,85 %

z 33 duelů
Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
93,48 %

z 46 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Klouzavý průměr, Zaručený šek, Exploatace, eet, nemovitostní fondy, daňové úniky, fayn, podílové fondy, preventivní očkování, ján müller, záplava, průměrné náklady, dovolená snů, Duplo, www.esemes.cz, platba v hotovosti, stranokracie, vyspělé státy

4M10000, 7T51000, 8A50588, 4E36520, 5T12140

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK