Fondy: podílníci dluhopisových fondů vidí rudě

Ztráty dluhopisových fondů minulý týden podílníky rozhodně nepotěšily a radovat se nemohou ani investiční společnosti, které přišly téměř o miliardu korun.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

20. 8. 2003 23:16 | Honza

..úroky nízké... sorry.
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2003 23:09 | Honza

Protože úroky jsou již tak nízki, což je zohledněno i ve vysoké ceně dluhopisů. Pokud byCNB byly nucena dokonce úroky zvyšovat, ceny dluhopisů půjdou dolů a tak klesnou i dluhopisové podílové fondy.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2003 9:38 | vzacek

Proc dluhopisy nebudou prinaset uz takove vynosy? Muze mi to nekdo laicky vysvetlit? Dekuji.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2003 11:08 | Dušan Kempný

Nedávno jsem dostal nabídku investovat do fondů ČP Investu. Dívám se na jejich výsledky a přijde mi to, že nejsou právě nejlepší?
+48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2003 8:51 | David Měrkovský

Naprosto souhlasím, dluhopisy zhruba v horizontu roku opravdu nepřinesou vůbec nic. Na druhou stranu pořád se raději budu držet dluhopisových fondů než dávat peníze do banky na termíňák, že...
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michael Rostock

podnikatel a investor, Venture Investors

Michal David

hudebník a podnikatel

Michael Rostock
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Michal David
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services