Milénium je tady!

Peníze.CZ Vám přinášejí články, reportáže, žhavé novinky i podrobné analýzy již 1 000 dní. Budu rád, oslavíte-li naše malé milénium s námi. A abyste přišli na oslavu dobře vyzbrojeni, podívejte se na to nejzajímavější, co se za první milénium na Peníze.CZ událo.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

30. 5. 2003 9:23, TGP

Milý Ericu, rád Vaše poznámky o slamníku čtu, nemyslíte, že by stálo za to vydat je souborně? Co na to redakce Peněz? Dala by Vám prostor pro slamníkovou typologii?

Zobrazit celé vlákno

+18
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

2. 6. 2003 15:15 | Simpanz

Eric ji asi zašil do slamníku...:-)
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 23:00 | CSrypatschek

Ano, přiznávám se bez mučení : "I když si sem a tam zaběhnu na zvědy jinam, stejně dříve či později končím rád právě tady na serveru Peníze.CZ !" Děláte to tedy dobře, do budoucna jistě ještě lépe a těším se na to. No, občas si musím ale rýpnout, to se nedá nic jiného dělat, co taky, když mě právě svědí na rypáčku ! A také dík všem diskutujícím, už se těším na další kola !
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2003 14:08 | Marek1

Vážení tvůrci tohoto webu. děkuji za to, že jste to vše dali do takové podoby. Využívám Vaše informace pro nejrůznější oblasti mého života. Je tu vše potřebné pro to být v obraze ve světě peněz a ekonomiky a mnohdy se zde i pobavím a zasoutěžím. Tu a tam mohu i poslat nějaké ty peníze - i když neplatné a dávno zapomenuté. to hlavní je přeci je ale zdroj ekonomických informací, které pro své povolání potřebuji. Do dalšího milénia jen to nejlepší a ať jsou Peníze.Cz stále lepší.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2003 13:26 | TGP

Dobrý den přeji, přiznávám, že jediné, co jsem schopen říci, je Děkuji. Pevně doufám, že pro pochvalu najdete důvod i při dalších výročích a že budeme schopni i nadále přinášet zajímavé a užitečné informace. A samozřejmě platí i to, co jsem napsal jinde - velký dík patří i těm, kteří se o své názory dělí v diskusních fórech. Bez nich by Peníze nebyly Penězmi. Takže ještě jednou díky!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 13:19 | Fredy

Vážený pane Prouzo, také se připojuji ke gratulantům. Jak vidím, tak nejsem první, co se dá dělat. Ale hold musí člověk také někdy zvednout zadek ze židle od PC a jít mezi lidi. Také jsem si na Vás celkem zvykl a denně k Vám, třeba jen i očkem, nakouknu. Sem tam se vyskytnou nějaké drobné chybičky. Kdo nic nedělá, ten nechybuje, že. Nic to ale nemění na slušné odbornosti, kompetentnosti a kultivovanosti projevu Vašich komentářů. Váš název PENIZE.CZ je vskutku dobře vymyšlen. Vše se nakonec stejně točí kolem peněz. Někdo je vydělá, jiný prodělá. Někdo jich má stálý nedostatek a druhý ..... Teď jsem chtěl napsat jim má stále dostatek. Tak nevím, ale znám i mnoho hodně majetných lidí, kteří stále tvrdí, že mají peněz málo. Že by s jídlem rostla chuť? Někteří lidé, pomocí Vás, alespoň zjistili, kde prodělávají a jak to napravit. Jiní zase byli včas varováni. Třeba před nevhodnými drahými KŽP :-). Mnoha lidem jste jistě pomohli. Když ne přímo k penězům, ta jste jim alespoň ukázali cestu. Utvrzují mě v tom i některé reakce, které občas přijdou na můj „pracovní“ mail. Jen tak dál. Přeji Vám všem hodně tvůrčích nápadů, dobrých témat a všem „slunce v duši“. Váš (kapitalista) Fredy.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2003 10:07 | Nick

Vaše věrná souputnice Ája se někam poslední dobou vytratila. Co se s ní stalo?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 9:58 | Martin Zika

... nabídka redakce samozřejmě stále platí.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 9:46 | Eric

Dobrý den, pane Kamile. Nemám pochyb, že prostor bych dostal, mám dokonce pocit, že mi zde na chatu redakce peněz už i něco podobného již nabízela. Můj problém je, že si své poznámky nijak neukládám ani nearchivuji a znovu se mi to vymýšlet nechce. Na tomto serveru jsem aktivní již téměř dva roky, nejen jako Eric, ale dříve i jako "feudál", takže jsem již těch svých blábolů napsal mraky, kdo si to má pamatovat...:o)) Jsem velmi rád, že vůbec někdo mé nápady čte a to dokonce rád. Děkuji vám, zkusím se nad věcí vážněji zamyslet a uvidíme... Přeji i vám vše dobré. A zdravím tímto i pana baronalempla a Aju.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 9:23 | Kamil Jirsů

Milý Ericu, rád Vaše poznámky o slamníku čtu, nemyslíte, že by stálo za to vydat je souborně? Co na to redakce Peněz? Dala by Vám prostor pro slamníkovou typologii?
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 9:16 | Dan Lukeš

Přeji vše nejlepší a doufám, že nové milénium bude ještě bohatší než to první!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 5. 2003 9:07 | Martin Zika

Pane Ericu, díky moc za přání i za pochvalu. Budeme se snažit seč nám budou síly stačit, abyste u nás mohl řádit i nadále:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2003 8:54 | Eric

Tak tedy hodně úspěchů, dobrých nápadů a dalších suprových článků do dalších milénií. K tomu pevné zdraví stálému osazenstvu, občasným spisovatelům, čtenářské obci i té občas protivné bandě hádavých komentátorů. Já nevím jak ostatní, ale já se u vás vždycky docela slušně vyřádím. Držte se a pište více článků o penězích ve slamníku a jeho derivátech.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Hudeček

politik, primátor Prahy

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Tomáš Hudeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services