Měsíc internetu přinesl ADSL

V Česku se konečně rozběhlo připojování domácností k internetu přes ADSL, technolgii, která nabízí oba základní požadované parametry: rychlost a cenovou dostupnost. Poskytovatelů je, i za tak krátkou dobu, na trhu již několik. Který nabízí nejvíce?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

26. 3. 2003 18:20, Mlsal

Cena nastavená monopolním Telecomem mi připadá nehorázná. Děkuji nechci.

+37
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

9. 4. 2003 12:48 | dudde

DIVÍM SE, ŽE VŮBEC UVAŽUJETE OHLEDNĚ POŘÍZENÍ SI ADSL. DNES JE TATO SLUŽBA DÍKY CENY ÚPLNĚ MIMO HRU. EXISTUJE SPOUSTA KONKURENČNÍCH NABÍDEK, KTERÉ JSOU MNOHONÁSOBNĚ LEVNĚJŠÍ. AŤ SI TO CT NECHÁ A AŤ ÚŘAD PRO OCHRANU HOSP. SOUTĚŽE NA NĚJ VLÍTNE, ŽE NEBUDE VĚDĚT JAK SE JMENUJE.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2003 11:29 | Mirek

Od CT je to nehorazna cena. Dekuju. Chci, protoze musim.
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2003 9:23 | Peetrs

Mě by tedy také extrémně zajímalo, co je to za službu, kterou používáte. Rychlejší než ADSL a za 3 kila??? Prosím, poučte mě, kde se dá tato služba sehnat. Jinak o zavedení ADSL bych uvažoval, kdyby cena byla třetinová. Pak by to mělo své výhody.
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2003 13:46

A jaké je to připojení - není-li to tajemství?
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2003 8:45

Tak to Vám nelze než závidět. Škoda, že tak výhodné připojení je tak málo využívané ostatními uživateli, byla by to výborná konkurenční odpověď na nehorázné ceny diktované Telecomem a nemuseli bychom se dnes tady tak rozčilovat.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2003 20:23 | ppetr

jeste,ze mam doma podstatne rychlejsi inet nez je nejaky ADSL a za 300kc/mesic bez dalsich jakychkoli poplatku.
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2003 18:58 | Gekko 99

Cenova politika CT je nehorazne svinstvo zneuzivajici sve vysadni postaveni a prodejnosti poslancu jez ho v tom jeste podporuji. V zahranici je vetsina poplatku a cen nizsi.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2003 18:20 | Mlsal

Cena nastavená monopolním Telecomem mi připadá nehorázná. Děkuji nechci.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Světlík

podnikatel, Vítkovice Holding

Jan Libich

ekonom

Jan Světlík
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Libich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services