Cennosti v bezpečí

Petr Vykoukal | | 28. 2. 2003 | 7 komentářů
Bojíte se zlodějů či jen chcete mít dobře uloženy důležité dokumenty? Zkuste navštívit pobočku vaší banky, možná tam pro vás mají řešení – bezpečnostní schránku.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 3. 2003 12:18, Pěkně naštvaný na spořku

Cha, kapitalisto! My nedostali ani ten pytlík, to si někdo žije. Zelenám závistí!!!! FUJJJJJJ ČESKÁ SPOŘITELNA!!!!!!

Zobrazit celé vlákno

+44
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

4. 3. 2003 12:18 | Pěkně naštvaný na spořku

Cha, kapitalisto! My nedostali ani ten pytlík, to si někdo žije. Zelenám závistí!!!! FUJJJJJJ ČESKÁ SPOŘITELNA!!!!!!
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2003 10:22 | Boucek Antonin

Neni pravda, ze se od Sporky nedockate ani omluvy. My jsme dostali igelitovy pytlik, v ktere jsme si znicene veci mohli odnest. Diky tomu jsem si precetl smlouvu podrobne (opozdene, ale presto) a dozvedel jsem se, ze kdyby si soused dal do schranky kyselinu a ona se prolila do nasi, tak za to Sporitelna take neruci (v lepsim pripade budete vymahat skody na sousedovi). V takovem pripade Vam schranka na kopci bude tak akorat na houby.
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2003 0:03 | Harpagon

Poslal jsem jim email, že nutně potřebuji vyzvednout dokumenty a udal jsem číslo mobilu a druhý den se se mnou spojila ředitelka expozitury a dohodla se se mnou na čase (expozitura byla bez zaměstnanců).
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2003 23:28

I já mám své cennosti v bezpečnostní schránce, a to v Union bance. Poradíte mi, jak se k nim teď dostanu?
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2003 19:42 | Romik

Hmm, uz jsem to v tom clanku nasel. To je tak kdyz to clovek necte poradne.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2003 19:41 | Romik

A kolik to v Ceske sporitelne stoji za rok?
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2003 6:53 | Pěkně naštvaný na spořku

Celá slavná bezpečnostní schránka je blbost. Rada, ať si vyberu banku na kopci daleko od řeky je rada od pitomce pro pitomce. Velká část pražských schránek je v zátopové zóně a pochybuji, že kdokoiv si bude jezdit z Karlína do schránky na Šumavu. Chci jen říci, že pokud vám schránku vezme povodeň, tak například od české spořky se nedočkáte ani omluvy nebo informace, kdy budou schránky opraveny, a to ani nemluvím o tom, že přesto, že máte nájem zaplacen na celý rok, tak vám nikdo nevrátí ani korunu, přesto, že schránku nemůžete používat. Zvláště doporučuji do schránky dát cenné listiny a pokud možno sbírku známek - po povodni jsou zcela v řiti a vy můžete tak tlouct hlavou do schránky. IPB blahé paměti měla standardně obsah schránek pojištěn jednotnou sazbou, spořka (je to ostatně jen přerostlá kampelička s mocnými nádory) není schopna zajistit ani připojištění. Fuj Česká spořitelna!
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Jančura

podnikatel, Student Agency

Jaromír Drábek

politik

Radim Jančura
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services