Jako zelený ostrov v modrém moři...

Jan Žáček | | 1. 11. 2002 | 7 komentářů
... lze charakterizovat webové stránky Kooperativy. Na jejich provedení jsme si posvítili v dalším díle našeho seriálu hodnocení internetovových prezentací. Po několika týdnech zoufalství přišlo na řadu skutečně povedené dílo.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 11. 2002 10:59, SkrivanekT

Omlouvám se za vulgární výraz, ale dost jsem se pobavil. Otestoval jsem funkčnost hledání na slově "píča", fulltext najde "Svatební pojištění budoucnost :-). Je to zajímavé, protože v dokumentu jsem to slovo nenašel.

+6
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

5. 11. 2002 15:44 | TGP

Tak to je tedy rychlost - ten průšvih opravili během necelých tří hodin :-) Ať žijou moderní technologie!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2002 14:32 | Jirka V.

Zkuste si zadat do vyhledávání p??a a nalezne Vám to to samé (Kapitalove zivotni a svatebni pojisteni). To znamená, že fulltext nevyhledává písmena s diakritikou a místo toho je nahrazuje otazníky, které odpovídají jakémukoliv znaku. V uvedených dokumentech je asi nějaké slovo na čtyři písmena začínající na P a končící na A, ale jen Vámi uvedené to být nemusí:-) ... ale může se jednat o pčřa, páýa, pířa ... nebo něco víc srozumitelnýho:-)))
Jedná se tedy spíše o shodu náhod, ale bohužel již na Vámi uvedené slovo fulltext nic nevyhledá - rozlišování diakritiky již tam asi funguje.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2002 11:28 | Martin Říman

Tak jsem to taky vyzkoušel a ono to doopravdy funguje :-) Že by tak dával autor webu najevo, co si myslí o svém klientovi? Nebo o daném produktu, který je mimochodem víceméně k ničemu?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2002 10:59 | rejpal

Omlouvám se za vulgární výraz, ale dost jsem se pobavil. Otestoval jsem funkčnost hledání na slově "píča", fulltext najde "Svatební pojištění budoucnost :-). Je to zajímavé, protože v dokumentu jsem to slovo nenašel.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 11. 2002 12:27 | CSrypatschek

...myslím, že důvodem opatrnosti některých pojišťoven k internetovému distribučnímu kanálu je zatím obava z nárůstu úvěrových podvodů a případně i z účelově klientem zneužitých i formálních nejasností u takto uzavřené smlouvy při plnění. Vyjadřuji se obecně, nikoli ve vztahu jen k případu Kooperativy. Vše chce svůj čas a s opravdu fungujícím elektronickým podpisem budeme všichni zase dále. Doporučuji ale vždy zvýšené opatrnosti u finanční skupiny České spořitelny, té se vyhýbám z principu a nic už od ní pozitivního neočekávám. Dle mne co začne, to nějak nečekaně zmrví, no ale co také jiného, ruku na srdce, pro spořitelní bučáky, že ?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2002 14:23 | TGP

Dobrý den, děkujeme za nepřímou pochvalu našich online aktivit. Snažíme se vždy nabízet co nejširší výběr finančních produktů, nedávno jsme například přidali pojištění domácnosti a úspěšnost této nabídky nás velmi příjemně překvapila. Ne všechny pojišťovny ovšem reagují tak vstřícně a některé (i ty velké) online komunikaci bohužel odmítají.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2002 14:11 | David Mokrý

Přijde mi to jako zcela účelové - web je sice na první pohled hezký, ale to stačilo tak v roce 2000. Kde jsou online uzavírání smluv a podobně. Třeba tady na Penězích si můžu online uzavřít více smluv než na webu jedné z největších pojišťoven. No není to divné? Proč vlastně Kooperativa vyhodila tolik peněz za něco, co je funkční jen tak napůl?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services