Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Ať je to jakkoliv neuvěřitelné a nečekané, fondy se v uplynulých týdnech staly hitem a majetek pod správou roste neuvěřitelně rychle. Nejinak tomu bylo i v týdnu minulém.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 2. 2002 8:06, Eric

Ajo, i já vás mám rád. A vlastně mám rád i ocapka, který rád reje jako divočák. :o)))))) Slibuji, že mám v úmyslu ve svých exhibicích pokračovat, protože pokud se mým kecům alespoň jednou někdo zasmál, nebyly to kecy zbytečné, ať si říká kdo chce, co chce, viď ocapku a jiní "odborníci".

Reagovat

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 05. 02. 2002 13:35)

Další příspěvky v diskuzi (13 komentářů)

4. 2. 2002 10:18 | Eric

Zrušte všechny fondy - okamžitě! Stejně jako banky jsou pro slamníkáře k ničemu. A jak tak sleduji jejich "skvělé výsledky", tak jsou k ničemu i ostatním. Je to banda parazitů.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

4. 2. 2002 11:00 | Harpagon

Před pěti minutami jsem dal pokyn k jejich zrušení :o))
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Eric 04. 02. 2002 10:18)

4. 2. 2002 16:30

Nemohl bych si objednat automatické zasílání názorů některých čtenářů? Děsně mě baví číst ty pitomosti. Jen tak dál, Eriku.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

4. 2. 2002 17:11

Jsem pro zrušení všech fondů. Ale opravdu všech. I těch reprefondů, černých a tajných fondů, fondů údržeb a oprav, fondů dědictví apod. To by byl život krásný a spokojený. Jenže to by nesměl místní šéf (pan Prouza) horovat pro fondy na Radiožurnálu, že? Zájem o naše slamníky vzrůstá, asi budu muset rozšířit výrobu. Franta Slamník a fotr.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Eric 04. 02. 2002 10:18)

5. 2. 2002 12:21

Souhlas. Erik je alespoň vtipnej.
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 04. 02. 2002 16:30)

5. 2. 2002 12:22

Pan Prouza je objektivní.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 04. 02. 2002 17:11)

5. 2. 2002 13:35

Miluju Erika.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 05. 02. 2002 12:21)

5. 2. 2002 13:37 | TGP

Dobrý den a děkuji za pochvalu, jsem rád, že jste jedním z posluchačů Radiožurnálu. Jistě máte pravdu, že v určitém investičním horizontu je slamník atraktivní alternativou, která více než úspěšně obstojí v nabídce jiných finančních produktů. Pokud bych lépe znal Vaši nabídku či měl k dispozici Váš katalog slamníků a byl si jist kvalitou dozoru nad slamníkovým trhem, jistě bych tuto možnost veřejně zmínil. V současné době jsem bohužel nucen držet se pouze nudných investičních instrumentů, poskytnete-li mi ovšem bližší informace, rád svou chybu příště napravím.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 04. 02. 2002 17:11)

5. 2. 2002 13:50 | TGP

Rád bych si někdy od Erika přečetl i delší dílko. Nebyl by ochoten něco napsat? Myslím, že by nebyl problém domluvit jeho uveřejnění.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 04. 02. 2002 16:30)

5. 2. 2002 13:55 | Harpagon

Do slamníků nelze ukládat tvrdou měnu, tlačí na páteř (někomu též na mozek :o))
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 05. 02. 2002 13:37)

5. 2. 2002 16:48

Přesně tak, hotovej Jarda Štercl, břitkosti vtipu jeho komentářů se vyrovná snad už jen hloubka jeho myšlenek.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 05. 02. 2002 12:21)

6. 2. 2002 8:06 | Eric

Ajo, i já vás mám rád. A vlastně mám rád i ocapka, který rád reje jako divočák. :o)))))) Slibuji, že mám v úmyslu ve svých exhibicích pokračovat, protože pokud se mým kecům alespoň jednou někdo zasmál, nebyly to kecy zbytečné, ať si říká kdo chce, co chce, viď ocapku a jiní "odborníci".
Reagovat | Citovat

+10
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 05. 02. 2002 13:35)

6. 2. 2002 8:11 | Eric

Co dodat ... jen vytrhnu z kontextu: ...máte pravdu, že v určitém investičním horizontu je slamník atraktivní alternativou ... Nejvyšší čas přejmenovat tento server na "peníze.vs" pro pomalejší: peníze ve slamníku...
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 05. 02. 2002 13:37)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Pavel Kohout

ekonom

Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
30,56 %

z 36 duelů
Pavel Kohout
ÚSPĚŠNOST
98,86 %

z 175 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Nominální úroková míra, Spotřební koš, Revolvingový spotřební úvěr, psd2, neveřejná nabídka, daňové úniky, mobilní operátoři, t-mobile, AČSS, soutěžní kvíz bankovky, Daniel Münich, IVG Immobilien, hodnocení příjmů, poplatek za recept, nemocnice, sjednocení sazeb, lukáš škopek, náhrada škod

1T11691, C00LPAD5, 1T11691, 1T11691, 4P75572

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK