Chci do fondů. Zn.: okamžitě

Ať je to jakkoliv neuvěřitelné a nečekané, fondy se v uplynulých týdnech staly hitem a majetek pod správou roste neuvěřitelně rychle. Nejinak tomu bylo i v týdnu minulém.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

6. 2. 2002 8:06, Eric

Ajo, i já vás mám rád. A vlastně mám rád i ocapka, který rád reje jako divočák. :o)))))) Slibuji, že mám v úmyslu ve svých exhibicích pokračovat, protože pokud se mým kecům alespoň jednou někdo zasmál, nebyly to kecy zbytečné, ať si říká kdo chce, co chce, viď ocapku a jiní "odborníci".

Zobrazit celé vlákno

+10
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)

6. 2. 2002 8:11 | Eric

Co dodat ... jen vytrhnu z kontextu: ...máte pravdu, že v určitém investičním horizontu je slamník atraktivní alternativou ... Nejvyšší čas přejmenovat tento server na "peníze.vs" pro pomalejší: peníze ve slamníku...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2002 8:06 | Eric

Ajo, i já vás mám rád. A vlastně mám rád i ocapka, který rád reje jako divočák. :o)))))) Slibuji, že mám v úmyslu ve svých exhibicích pokračovat, protože pokud se mým kecům alespoň jednou někdo zasmál, nebyly to kecy zbytečné, ať si říká kdo chce, co chce, viď ocapku a jiní "odborníci".
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 16:48

Přesně tak, hotovej Jarda Štercl, břitkosti vtipu jeho komentářů se vyrovná snad už jen hloubka jeho myšlenek.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 13:55 | Harpagon

Do slamníků nelze ukládat tvrdou měnu, tlačí na páteř (někomu též na mozek :o))
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 13:50 | Nick

Rád bych si někdy od Erika přečetl i delší dílko. Nebyl by ochoten něco napsat? Myslím, že by nebyl problém domluvit jeho uveřejnění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 13:37 | TGP

Dobrý den a děkuji za pochvalu, jsem rád, že jste jedním z posluchačů Radiožurnálu. Jistě máte pravdu, že v určitém investičním horizontu je slamník atraktivní alternativou, která více než úspěšně obstojí v nabídce jiných finančních produktů. Pokud bych lépe znal Vaši nabídku či měl k dispozici Váš katalog slamníků a byl si jist kvalitou dozoru nad slamníkovým trhem, jistě bych tuto možnost veřejně zmínil. V současné době jsem bohužel nucen držet se pouze nudných investičních instrumentů, poskytnete-li mi ovšem bližší informace, rád svou chybu příště napravím.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 13:35

Miluju Erika.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 12:22

Pan Prouza je objektivní.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2002 12:21

Souhlas. Erik je alespoň vtipnej.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2002 17:11

Jsem pro zrušení všech fondů. Ale opravdu všech. I těch reprefondů, černých a tajných fondů, fondů údržeb a oprav, fondů dědictví apod. To by byl život krásný a spokojený. Jenže to by nesměl místní šéf (pan Prouza) horovat pro fondy na Radiožurnálu, že? Zájem o naše slamníky vzrůstá, asi budu muset rozšířit výrobu. Franta Slamník a fotr.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2002 16:30

Nemohl bych si objednat automatické zasílání názorů některých čtenářů? Děsně mě baví číst ty pitomosti. Jen tak dál, Eriku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2002 11:00 | Harpagon

Před pěti minutami jsem dal pokyn k jejich zrušení :o))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2002 10:18 | Eric

Zrušte všechny fondy - okamžitě! Stejně jako banky jsou pro slamníkáře k ničemu. A jak tak sleduji jejich "skvělé výsledky", tak jsou k ničemu i ostatním. Je to banda parazitů.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jiřina Nepalová

podnikatelka, Renomia

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

Jiřina Nepalová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services