Zůstaňte raději doma

Jan Heřman | | 30. 11. 2001 | 7 komentářů
Jako každý rok si pro nás naši mobilní operátoři připravili dárky. Při pohledu do zahraničí však zjišťujeme, že letošní mobilní nadílka mohla být bohatší. Ovšem pryč jsou doby, kdy jsme dováželi z Německa levné telefony.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

30. 11. 2001 10:05, TGP

Jenže přesně k tomu ty akce jsou - vyprodat sklady a nalákat teenagery. Pro ty je jakákoliv sleva nebo vesta dost důležitá a nový telefon si pořídí do půl roku, až mobilům propadnou.

Zobrazit celé vlákno

+16
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

4. 12. 2001 18:16 | Katerinka

Bláhový, kdo uvěří.
Dva dny po obdržení kuponu se slevou cca 1500 Kč na Acatel jsem zkusil telefon koupit. Dověděl jsem se, že telefony Alcatel už nejsou a ani nebudou. Zásoba došla. Výborný trik. Teď nabízejí Siemens za 3000Kč, prý taky se slevou. Za takové podvody by se mělo trestat!
ivan
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2001 18:15 | Franta

Trošku to vylepšili
Radiomobil nabízí od 1.12. majitelům tarifů za další 24 měs prodloužení smlouvy MT Siemens C35i s Twistem s kreditem 100,-Kč za 3,20Kč i s DPH.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2001 18:15 | Katerinka

Kuriozní vánoční dárek pro stálé zákazníky Jsa uživatelem jednoho ze standardních tarifů Paegas, obdržel jsem poštou obálku s lákavým nadpisem: "SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA pro stálé zákazníky". S v ní vloženým kuponem mám navštívit některého z partnerů fy. Paegas, a mohu si zakoupit Twist sadu s telefonem Alcatel One Touch 302 již za 1 499,- Kč. Vskutku dárek nad dárky. Jeho velkolepost vynikne zejména v porovnání s ošklivými běžnými obchodníky, kteří tuto sadu prodávají za nemožných 1 499,- Kč (např. fa Kvapil elektro Olomouc), a ani mi nepošlou žádný kupon. Že by Paegas začal razit heslo: "Go, ježíšku, go!"? :-)
Ing. Petr Štěpánek
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2001 10:18 | Pavel Hertl

Jenže jednoduché spolehlivé telefony jsou docela drahé. To už raději něco staršího z bazaru, je to výhodnější.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2001 10:05 | TGP

Jenže přesně k tomu ty akce jsou - vyprodat sklady a nalákat teenagery. Pro ty je jakákoliv sleva nebo vesta dost důležitá a nový telefon si pořídí do půl roku, až mobilům propadnou.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 11. 2001 9:28 | TGP

Zůstaňte doma a mamince nebo babičce kupte jednoduchý spolehlivý telefon. Docela by mě zajímala návratnost těch masových reklamních akcí, podle mě už dneska není potřeba se příliš prát.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2001 9:25 | TGP

Poukázky na Alcately jsou hloupost - jde o nespolehlivé a nemoderní telefony, které Paegas hloupě nakoupil a teď dělá vše proto, aby se jich zbavil. Opravdu nic moc, minulé vánoce byly lepší.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Havel

advokát

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Jaroslav Havel
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services