Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Jste v zahraniční a chcete volat do České republiky? Pokud dobře nezvolíte způsob, jak telefonovat co nejlevněji, utratíte možná více, než nezbytně musíte. Aby vás hovory domů nezruinovaly, připravili jsme pro vás přehled o tom, za kolik se dá telefonovat domů z turisticky hojně navštěvovaných zemí.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

9. 8. 2001 9:45, TGP

Možná sice s nějakou kartou ušetřím pár korun, ale té práce s tím - koupit, snažit se neztratit, vyhodit peníze pokud ji neprovolám, ... To raději zaplatím o pár korun navíc z mobilu, nemluvě o tom, že jednak často ze zahraničí nevolám a jednak se spousta věcí dá vyřídit pomocí SMS, které jsou stejně nejlevnější.

Reagovat

+9
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (8 komentářů)

9. 8. 2001 4:27 | Feudál

Operátory rozhodně nekrmím. Nemám mobil. S kartami XY se v mnoha zemích můžete nechat tak maximálně vyfotografovat. Ale téměř každá země má vlastní druh předplacené karty, ze které se dá dovolat za rozumný peníz i do Zemí Koruny České. Je třeba se jen o to trochu zajímat a pokud možno o ní požádat v jiném, než českém jazyce, který znát je nepochybně výhodou v malé středoevropské zemi, nikoliv však jinde.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

9. 8. 2001 5:58

Jak se máte v Americe, uz jste přišel z práce?
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Feudál 09. 08. 2001 04:27)

9. 8. 2001 6:26 | Feudál

V Americe jsem byl jednou - před třemi lety. Proč se ptáte?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 09. 08. 2001 05:58)

9. 8. 2001 9:15 | urubkova

Tuším, že se ptá kvůli té brzké hodině, ve kterou se objevujete na webu ;-).
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Feudál 09. 08. 2001 06:26)

9. 8. 2001 9:45 | TGP

Možná sice s nějakou kartou ušetřím pár korun, ale té práce s tím - koupit, snažit se neztratit, vyhodit peníze pokud ji neprovolám, ... To raději zaplatím o pár korun navíc z mobilu, nemluvě o tom, že jednak často ze zahraničí nevolám a jednak se spousta věcí dá vyřídit pomocí SMS, které jsou stejně nejlevnější.
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

9. 8. 2001 9:47 | Baronlempl

Cenám mobilních operátorů neříkám nic. Do zahraničí létám sice často, vždy však soukromě. Proč bych tedy telefonoval? Když jdu v tuzemsku náhodou odpoledne s kamarádem na pivo, také nevolám manželce po každém napití, jak se mám a co dělám. Pokud letadlo s mou maličkostí skutečně přistane opět v Praze (zatím pokaždé, nikdy to však není dopředu jisté) zavolám z automatu, aby pro mne někdo přijel...
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

9. 8. 2001 17:02 | urubkova

Na těch pár telefonátů, co jsem potřebovala udělat ze Španělska mi telefonní budka úplně stačila. Provolala jsem v podstatě jenom mince, co bych si jinak stejně musela nechat doma v šuplíku na památku ;-).
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

10. 8. 2001 5:44 | Feudál

Už jsem jednou řekl, že jsem noční sůva...
Reagovat | Citovat

+8
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (urubkova 09. 08. 2001 09:15)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Jiří Devát

ředitel Cisco Systems

Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
21,57 %

z 51 duelů
Jiří Devát
ÚSPĚŠNOST
18,60 %

z 43 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Vstupní cena, Kurz prodej, Pevná úroková sazba (fixní), evropská unie, itálie, unicredit, euro, referendum, plný důchod, tropická níže, parcela, část dovolené, levná pracovní síla, konvergenční program, tisková zpráva, Tejkal, Connectitut, liběna rochová

7C04183, 6C85379, 7A41001, 3M79321, 3M79317

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK