Tajemství šéfa kuchyně

Prodej bankovních menu v květnu zahájila GE Capital Bank. Podle zástupců banky jde o koktejly produktů namíchané přesně podle potřeb klientů. Náš pohled pod pokličku napoví, zda přináší menu něco navíc, nebo jde pouze o vnucování služeb, o které zákazníci nemají zájem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 5. 2001 21:01

Úvodem gratuluji GE-capital bank k přejímání produktového přístupu ke klientům, který ČS opustila! (prodává se to, co zjistíme, že klient potřebuje). Vskutku vynikající taktika prodeje/vnucování celého balíku služeb. A navíc mají tak vnímavé klienty, že dovedou absorbovat x produktů najednou! A ty výhody ! (pro banku myslím) U mobilu zdarma bylo alespoň šikovně zakryto, že banka vlastně dostane vše zpět, ale tady ? Nechápu, jesli snad někdo této gleichschaltovací taktice podlehne. A ohledně vyplňování - vy snad za svou banku vyplňujete smlouvy? Toho se tedy v ČS obávat nemusíte !!!

+35
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

10. 5. 2001 16:04 | FekarZ

Navíc skvělý marketing a promotion bez skvělých služeb, to je největší nesmysl, který si může firma tohoto typu dovolit.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 5. 2001 10:07 | TGP

Naprosto souhlasím, výborně jste popsal i mou zkušenost. Jenom jsem si nestěžoval žádné PR slečně a šel jsem rovnou o ulici dál do Komerční banky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 5. 2001 17:43 | Honza

Měl jsem účet v GE protože jsem očekával špičkovou kvalitu služeb a produktu. Po pul roce jsem vse zrusil.Byla to moje nejhorsi zkusenost s bankou. Zcela nesmyslna byrokracie pri vyrizovani cehokoliv, dodnes neni banka schopna nabudnout produkt kterym muzete pres telefon ci internet zadat TRVALY prikaz k uhrade (takze vam je GSM nebo telefon banka - ktera je jen s automatem a neni moznost ziveho operatora- slusne receno na nic). Pravidelne mi na pobocce banky na Vinohradske nebrali telefon. Kdyz jsem si stezoval nejaka pani z PR mi sdelila ze to musim pochopit protoze maji moc prace. Marketing a promotion maji asi dobry, aĺe ve skutecnosti jsou jejich servis a sluzby naprosto tragicke....
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2001 21:01

Úvodem gratuluji GE-capital bank k přejímání produktového přístupu ke klientům, který ČS opustila! (prodává se to, co zjistíme, že klient potřebuje). Vskutku vynikající taktika prodeje/vnucování celého balíku služeb. A navíc mají tak vnímavé klienty, že dovedou absorbovat x produktů najednou! A ty výhody ! (pro banku myslím) U mobilu zdarma bylo alespoň šikovně zakryto, že banka vlastně dostane vše zpět, ale tady ? Nechápu, jesli snad někdo této gleichschaltovací taktice podlehne. A ohledně vyplňování - vy snad za svou banku vyplňujete smlouvy? Toho se tedy v ČS obávat nemusíte !!!
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 18:10

sdílím názor s VIKI.BULDOZER
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 10:16

Každému podle jeho chuti. Považuji za lepší, když vám někdo poradí s předpřipravenou nabídkou než páčit z "bankéřů" za přepážkou, k čemu a jak jednotlivé produkty slouží. Zkoušeli jste si někdy zařídit více služeb najednou? U GECB, alespoň podle zpráv, vyplníte požadované informmace pouze jednou a tím to hasne. Že si musím vybrat pouze z jednoho stavebního a penzijního spoření? Nabízí snad KB, ČS nebo ČSOB tyto služby od více poskytovatelů? A ve finále, jakákoliv sleva je lepší než žádná. Vedle všech dočasných slev a zvýhodnění které nabízí mi to telefonní bankovnictví trvale bez poplatků přijde docela zajimavé. Jejich menu asi nejsou pro všechny, ale ti, kteří nerozumí nebo nechtějí rozumět tomu, jak se detailně starat o své finance, si mohou docela pochutnat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 9:51

Další ze zbytečných marketingových nápadů. Nic se nenabízí a ještě mám za to zaplatit. Kdyby tak jednoduše skusili narovnat úrokové sazby vklady -úvěry a laskavě si uvědomili, že i tady žijou podobní lidi jako v mateřském státu GE a ne cvičené opice.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 9:31 | TGP

Nechápu logiku GE. Vůbec nenebízí nějaké rozumné depozitní produkty (třeba podílové fondy nebo hypoteční zástavní listy). Jako by vůbec neměla zájem o klienty, kteří mají peníze a stála jenom o ty, kteří chtějí účet a úvěr. Já ale potřebuji banku, která se o mě postará komplexně. GE to rozhodně není.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 9:06 | Zbynek Kubik

Hmm, opravdu žádná sláva. Typický podprůměr s penězi vkládanými do reklamy místo do kvalitních produktů.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2001 8:54 | TGP

No moc mě to tedy nenadchlo. Oproti konkurenci nevidím jediný důvod, proč změnit banku, když ta moje mi nabízí v podstatě to samé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Viktor Kožený

podnikatel a kriminálník

Renata Vesecká

bývalá nejvyšší státní zástupkyně

Viktor Kožený
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Renata Vesecká
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services